Szpachla, szpachla i jeszcze raz szpachla

Dziś zupełnie z innej beczki. Przeglądając zakamarki dysku trafiłem na zdjęcia pewnego BMW, które kiedyś trafiło do warsztatu. Auto zostało zakupione przez klienta na amerykańskim portalu aukcyjnym, gdzie wystawiane są powypadkowe samochody.

szpachla USA

szpachla USA (fot. Marcin Karp)

Na zdjęciach samochód prezentował się świetnie. Widoczny był uszkodzony błotnik, trochę boku. Typowa mała stłuczka. Niestety okazało się, że auto było po niezłej rolce i zostało wyrzeźbione przez niespełnionego artystę. W niektórych miejscach w nadwoziu porobiono dziury i wyciągnięto trochę karoserię. Potem wszystko, ale to wszystko zostało pokryte grubą warstwą szpachli. Od spodu taka warstwa kitu nie zdążyła nawet dobrze wyschnąć ;) Nawet tylny zderzak został zaklejony szpachlą do nadwozia i nie dało się go odratować. Skończyło się na wymianie całej budy i przełożeniu osprzętu. Poniżej kilka zdjęć tylnego błotnika i wręgi dachowej. Niestety trochę słaba jakość zdjęć.

Szpachla USA

Szpachla USA

Szpachla USA

Szpachla USA

Szpachla USA

Szpachla USA

Zobacz również: BMW 225xe Active Tourer - test

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Blogi:

Fiat 500 Most na KAC-u Dlaczego Sébastien Loeb wystartował w Monte Carlo i jak długo potrwa dominacja Volkswagena? Maciek testuje - Mazda 3 2.0 Sky-G SkyPassion Rewolucja bez rozgłosu Mercedes-Benz W109 300 SEL 1971 10 najważniejszych pytań o sezon 2015 Formuły 1 Maciek testuje - Škoda Fabia III Szybki Kubica i zbyt wiele szumu wokół niego Turbodoładowany czy wolnossący - oto jest pytanie Maciek testuje - nowy Opel Corsa KAC - Na pohybel Niemcom Autonostalgia Classic Gala Warszawa Kupić samochód za rozsądną cenę - finał MotoOrkiestra Toruń 2015 Mercedes 450 SL (R107) - blacharka fartuch i ściana grodziowa Ford Mondeo - długo oczekiwana nowość Moje zdjęcia samochodów przed i po obróbce [2014] Rajd Dakar na płótnie KAC - Kaczor gra w zielone Mercedes 450 SL (R107) - komora silnika OSRAM Night Breaker Unlimited H7 - test żarówek Giełda klasyków: Top 100 w 2014 roku Przed Fernando Alonso bardzo trudne zadanie – pokonać Jensona Buttona!

Popularne w tym tygodniu:

Ford Fiesta 1.0 EcoBoost 125 KM Titanium – test [wideo] Lexus NX 300h Prestige – test [wideo]